עורך דין פלילי באשקלון אשר אדרי הינו בוגר ישיבת הסדר, בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר ראשון בחינוך (בהצטיינות) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד אדרי החל את דרכו בפרקליטות המדינה ולאחר מכן בעבודה לצידו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי.

 

במהלך שנות פעילותו, צבר עו"ד אשר אדרי ניסיון רב ומשמעותי בייעוץ וייצוג בתיקים סבוכים ורחבי היקף בתחום עבירות הצווארון הלבן ובתחום הפשיעה החמורה כאחד.

 

עו"ד אדרי זוכה להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע. הערכה זו נובעת מהקפדה על איכות ייצוג מהמעלה הראשונה ושמירה על ערכים של יושרה מקצועית והגינות.

 

למשרד עורכי הדין אשר אדרי שני סניפים, באשדוד ובתל אביב, והוא מעניק ליווי וייצוג משפטי בתחום המשפט הפלילי באשקלון.

 

 

עורך דין פלילי באשקלון

 

חובתו של כל עורך דין פלילי באשקלון הינה להיות שם עבור לקוחו ברגעיו הקשים ולהפוך אבן על אבן כדי להגן עליו בצורה המיטבית.

 

עורך הדין הפלילי נדרש להיות מחד בן אדם, בעל לב, קשוב לצרכיו ולקשייו של לקוחו, ומנגד עליו להיות איש מקצוע, יסודי, חריף ומעמיק החורש בשדה המשפטי לטובת לקוחו וייצוג עניינו בצורה הטובה ביותר מתוך הכרה עמוקה שהוא עוסק בדיני נפשות.

 

לעיתים בניית קו הגנה ראוי נראית כדבר בלתי אפשרי בתחילת הדרך, אך לאחר חריש משפטי עמוק נמצא פתח לטענה משפטית או ראיה חדשה שהופכים את הבלתי יאומן למציאות, שופכים אור חדש על הפרשה ומובילים לזיכוי או להקלה משמעותית בעונשו של נאשם.

 

בחירתו של עורך דין מוכשר, מקצועי ומסור כל כולו אל הטיפול בתיק הפלילי הינה לא פעם בבחינת הצלת נפשות של ממש, שכן יש לה השפעה ניכרת על תוצאותיו של הליך זה.

 

 

שירות דיסקרטי של עורך דין פלילי באשקלון

 

לאחר שהחלטתם על זהות עורך הדין יש ליצור עמו קשר בהקדם האפשרי, בייחוד אם כבר הוזמנתם לחקירה.

 

לייעוץ שלפני החקירה קיימת חשיבות מכרעת, שכן לגרסתו של חשוד/נאשם במשטרה משקל כבד מן הבחינה הראייתית ולכן יש לשקול בכובד ראש האם לשמור על זכות השתיקה או למסור גרסה ואם כן- כיצד לבנות את הגרסה, במה לתמוך אותה ראייתית, היכן כדאי להרחיב והיכן לא, כיצד לנסח את הדברים ועוד.

 

מטבעם של דברים, בהליך הפלילי, בפרט בתחילתו, קיים רצון מצד חשוד/נאשם לשמירה על דיסקרטיות.

 

השירות שניתן ללקוחות במשרד עו"ד אשר אדרי הינו אישי ודיסקרטי, כזה המונע את האי הנעימות כלפי בני משפחה וחברים, אי נעימות אשר עשוי להיווצר בשלבים הראשוניים של החקירה. השמירה על הדיסקרטיות הינה חשובה בתחילת התהליך – פרק זמן שהוא הרגיש והקריטי ביותר לחקירה. אם זומנתם לחקירה, ואף אם הנכם חשים אי נוחות, פנו מוקדם ככל הניתן לעו"ד אשר אדרי, זאת לקבלת ליווי משפטי מקצועי ודסקרטי.

 

 

אשר אדרי, משרד עורכי דין – מוניטין ללא רבב

 

מייסד המשרד, עו"ד אשר אדרי, הינו בוגר ישיבת הסדר, בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), וחבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

במהלך עבודתו בפרקליטות ובעבודה לצידו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי צבר עו"ד אדרי ידע רחב ומעמיק וניסיון רב בתחומי עבירות צווארון לבן וכן בעבירות פשיעה חמורה, עת אשר טיפל בתיקים סבוכים ורחבי היקף.

 

לאורך שנות פעילותו זוכה עו"ד אדרי להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע. הערכה זו נובעת מהקפדה על איכות ייצוג מהמעלה הראשונה ושמירה על ערכים של יושרה מקצועית והגינות.

 

למשרדנו סניפים באשדוד ותל אביב ואנו מעניקים שירות משפטי בכל רחבי הארץ. פנו עוד היום אל משרדנו ונשמח להעניק לכם שירות משפטי מן המעלה הראשונה.

All rights reserved by Asher Edri ©
DreamView בניית אתרים | קידום אתרים | קידום אורגני